Сьогодні у Донецькій області відбувся урочистий траурний мітинг з нагоди перепоховання воїнів, які загинули у 1941-1943 роках Великої Вітчизняної війни у боях за звільнення Слов’янського району.

У пам’ятному заході взяла участь ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Ми схиляємося перед мужністю героїв, які захистили свою землю і врятували світ від фашизму. Ми ніколи не допустимо, щоб історія подвигу мільйонів героїв-переможців, які відвоювали нам мирне небо, була забута, переписана чи спотворена», – сказала опозиційний політик.

Останки невідомих солдатів Великої Вітчизняної війни з усіма військовими почестями були поховані. Пам’ять про загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання під звук метронома та артилерійські залпи.

«Ми повинні не тільки берегти у пам’яті події тих днів, але й докласти всіх зусиль, щоб зробити життя ветеранів гідним, забезпечити їм захист і підтримку держави. І сьогодні наше найголовніше завдання – об’єднати зусилля і повернути в країну мир, заради якого жили і помирали солдати на тій страшній війні!» – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи