Про це в ході екстреного засідання робочої групи з вивчення ситуації з санаторієм «Лермонтовський» заявила народний депутат України Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Санаторій «Лермонтовський» – знаменита в Одесі і в усій країні здравниця – вже протягом декількох років переживає регулярні спроби рейдерського захоплення. Ситуація досягла свого апогею, коли в кінці січня цього року за участю військових, правоохоронних органів, виконавчої служби, санаторій, в якому протягом більше ста років лікувалися, відновлювалися і проходили реабілітацію люди з важкими формами серцевих захворювань, був захоплений. Тих, хто там лікувався, виселили, а замість санаторію створили військове містечко. Ці дії потребують негайного розслідування», – зазначила нардеп.

Наталія Королевська також назвала неприпустимим залучення української армії до таких протизаконних дій і нагадала, що саме санаторій «Лермонтовський» у 2014 році одним з перших прийняв на лікування та реабілітацію постраждалих від бойових дій військових, мирних громадян Сходу і переселенців.

«Сьогодні на очах всієї країни, абсолютно цинічним способом намагаються знищити унікальну оздоровницю, у якій щорічно ставлять на ноги більше 2 тисяч людей після інфарктів та інсультів. Ми солідарні з одеситами щодо їх вимоги зберегти санаторій, не дати вкрасти 10 гектарів землі і знищити оздоровчий заклад. Наше завдання – об’єднати зусилля, щоб зупинити агонію влади і її бажання в останні місяці свого правління розікрасти те, що ще не розкрадено за минулі п’ять років. Ми зареєстрували проект постанови, звернулися до Прем’єр-міністра та керівників правоохоронних органів і будемо вимагати справедливого і законного вирішення цього питання», – резюмувала нардеп.

Останні записи