Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні близько 100 тис. осіб, що проживають у містах і селищах Донбасу, залишилися відрізаними від централізованого постачання води. Мар’їнка, Костянтинівка, Бахмутка, Піски-2, Майорське, Жованка, Торецьк – у цих містах і селах, розташованих фактично на лінії розмежування, води або немає зовсім, або вона подається за графіком з великими перебоями. У КП “Вода Донбасу” – величезні борги, а люди, доведені до відчаю, змушені виходити на акції протесту і перекривати дороги. Крім того, в умовах сорокаградусної спеки різко погіршується санітарно-епідеміологічна ситуація, яка вже стала загрозою для всього регіону», – зазначила опозиційний політик.

Парламентар також підкреслила, що ситуація з відсутністю води – це результат бездарної політики влади, що йде, її нездатності брати на себе відповідальність і забезпечувати мінімальні стандарти життя людей.

«Неконтрольоване підвищення тарифів, зростання заборгованості за послуги ЖКГ, яка вже перевищила 63 млрд гривень, скорочення субсидій і зниження рівня життя громадян уже призвели до комунального колапсу в країні. Величезні борги спричиняють масове банкрутство підприємств. Як наслідок – страждають люди, фактично залишаючись відрізаними від таких базових послуг. Це катастрофічна ситуація, і ми вимагаємо розглянути це питання на засіданні РНБО, негайно втрутитися у ситуацію, забезпечити водопостачання і захистити людей, вимушених жити поблизу лінії розмежування!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи