Про це 27 травня під час Погоджувальної ради парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

На думку парламентаря, першочерговими на цьому парламентському тижні повинні стати законопроекти, які забезпечать державний захист і підтримку дітям, що постраждали від бойових дій, а також законопроекти, які повернуть пільги дітям і сім’ям з дітьми.

«1 червня ми відзначатимемо Міжнародний день захисту дітей. У цей день народні депутати і міністри, за традицією, обов’язково згадають про дітей, проведуть конкурси малюнків крейдою на асфальті, і на цьому їхня увага до наших найменших громадян закінчиться. Цього недостатньо, за 4 роки цей парламент і цей уряд скасували фактично весь пакет державної допомоги дітям і сім’ям з дітьми. Тисячі дітей, які постраждали від бойових дій на сході, так і не отримали гідної уваги з боку держави. Ми вимагаємо, щоб на цьому тижні парламент розглянув і прийняв законопроект №6510  і №6063-д, спрямовані на вирішення цих питань і відновлення справедливості», – заявила Наталія Королевська.

За її словами, обидва законопроекти, підготовлені за безпосередньої участі Національної платформи «Жінки за Мир» і Ради матерів України, вже одноголосно підтримані профільними парламентськими комітетами, але спікер не виносить їх на голосування.

«У цього парламенту є ще два місяці, щоб покаятися і виправити ті помилки, які вони зробили за час своєї роботи. Нам би дуже хотілося, щоб народні депутати знайшли у собі правильну мотивацію хоча б для того, щоб реально захистити дітей і допомогти нашій країні почати виходити з демографічної кризи. Друге питання, яке депутати повинні вирішити, – це відправити, нарешті, у відставку прем’єр-міністра Гройсмана і всіх непрофесійних міністрів, яких люди запам’ятають тільки як тих, хто погіршував їх життя своїми неадекватними реформами. Почати виправляти всі допущені помилки потрібно вже сьогодні – перед новим складом парламенту будуть стояти інші серйозні виклики, які треба буде розв’язати, щоб повернути людям віру в завтрашній день і свою країну», – підсумувала Наталія Королевська.

 

Останні записи