Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Перший тур президентських виборів став дуже показовим. Суспільство дало чіткий сигнал чинній владі, що не можна п’ять років вести бізнес на крові і розраховувати на підтримку людей. Близько 85% громадян України проголосували проти війни, проти злиднів, проти бідності, проти обману і маніпуляцій. І дуже важливо, щоб після проведення президентських і парламентських виборів в країні було сформовано сильний парламент, а Україна не на словах, а на ділі стала парламентсько-президентською республікою», – зазначила опозиційний політик.

Вона підкреслила, що жителі Південного Сходу надали величезну підтримку команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Наприклад, 70% жителів Світлодарська – міста, яке розташовано поблизу лінії розмежування, і яке постійно обстрілюють, – підтримали Юрія Бойка і його команду. Це говорить про те, що люди втомилися від війни і хочуть відновлення миру політико-дипломатичним шляхом.

«Ми вимагаємо від парламенту припинити влаштовувати передвиборчі шоу і від популізму перейти до конкретних дій щодо досягнення миру і відновлення економіки. Ми підготували десять першочергових законопроектів і звернулися до спікера Верховної Ради з вимогою негайно розглянути соціальний порядок денний. Реструктуризація заборгованості населення за ЖК-послуги, зниження тарифів та підвищення соціальних стандартів – це ті рішення, які зараз необхідно прийняти. Ми повинні об’єднатися, сформувати широку команду з політичними партіями, громадськістю, лідерами думок, прийняти відповідальні рішення і єдиним мирним фронтом йти і перемагати на парламентських виборах!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи