Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ході урочистого засідання, присвяченого 74-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке в п’ятницю, 3 травня, відбулося в стінах Верховної Ради. Участь в засіданні взяли ветерани, діти війни та представники ветеранських організацій з усіх областей країни.

«Це нонсенс, коли держава відбирає у ветеранів – людей, які потребують особливого захисту і підтримки, – ті мізерні пільги і компенсації, які їм передбачені за законом. Від такої антинародної політики влади постраждали сотні тисяч ветеранів, дітей війни, людей, які мають особливі заслуги перед Вітчизною. Ми об’єднали зусилля і разом з активом ветеранських організацій звернулися до Конституційного Суду. Боротьба за відновлення пільг ветеранам тривала три роки, і в кінцевому підсумку наші вимоги були задоволені», – підкреслила опозиційний політик.

Ініціатор і автор звернення до КСУ Наталія Королевська нагадала, що в 2014 році провладна коаліція прийняла зміни до законодавства, внаслідок чого ветерани і люди, які мають особливі заслуги перед Вітчизною, були позбавлені права на безкоштовний проїзд у транспорті, медичних, житлово-комунальних пільг. Конституційний Суд визнав ці норми неконституційними і повернув ветеранам всі пільги та компенсації.

«Ми будемо продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості і зробимо все, щоб примусити владу виконати рішення Конституційного Суду і передбачити на ці цілі необхідне фінансування. А чинний уряд, який ігнорує рішення Конституційного Суду, позбавляє ветеранів необхідної соціальної підтримки, а окремі міністри ще й дозволяють собі ображати і принижувати людей своїми заявами, в повному складі має піти у відставку. Країні потрібна нова влада і новий Кабінет Міністрів, у яких захист людей стане головною метою і головним пріоритетом діяльності», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи