Опозиціонери зареєстрували законопроект №9428, яким вимагають від влади виконати рішення Конституційного Суду щодо відновлення пільг ветеранам. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи рішення Конституційного Суду про визнання неконституційними рішення парламенту про обмеження пільг ветеранів Великої Вітчизняної війни та людей, які мають особливі заслуги перед Вітчизною.

«Наша чергова перемога в Конституційному Суді, яку ми здобули 18 грудня, – це перемога закону і справедливості над непрофесіоналізмом і вседозволеністю нинішньої влади. Протягом трьох років ми разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни, представниками ветеранських організацій боролися за відновлення пільг і компенсацій, які були цинічно скасовані нинішньою владою. Ці псевдорефрматори в абсолютно антиконституційний спосіб позбавили ветеранів можливості безкоштовного проїзду в міському транспорті, права на безкоштовне санаторно-курортне лікування, обмеживши ветеранів в отриманні пільг, якщо середній дохід їх сім’ї перевищував встановлений Кабміном рівень», – заявила опозиційний політик.

Ініціатор і автор відповідного звернення до Конституційного Суду Наталія Королевська зазначила, що рішення суду – остаточне і оскарженню не підлягає, і тепер важливо примусити уряд і парламент виконати рішення і повернути ветеранам та учасникам бойових дій усі відновлені пільги і компенсації.

«Сьогодні ми зареєстрували законопроект №9428, метою якого є відновлення норм Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які діяли до внесення до нього змін злощасним законом №76 в грудні 2014 року. Ми вимагаємо від парламенту негайно підтримати цей законопроект і на законодавчому рівні відновити всі пільги, а від уряду – передбачити на ці цілі необхідне фінансування. Крок за кроком ми скасуємо всі антиконституційні і антинародні рішення цієї влади і відновимо справедливість для тих людей, які постраждали від її бездарних і злочинних рішень», – підкреслила народний депутат.

Останні записи