Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ефірі телеканалу «Інтер».

«Держава влаштувала справжню дискримінацію переселенців і мирних громадян, які вимушено залишилися на неконтрольованій території. Труднощі з отриманням пенсій та соціальних виплат, відсутність програм щодо компенсації і відновлення житла, складна процедура перетину КПВВ, соціальний захист людей, які проживають в «червоній» зоні – з цими проблемами мирні люди стикаються щодня. Тому сьогодні важливо об’єднати зусилля і на чільне місце мирного плану поставити людину та її безпеку», – зазначила опозиційний політик.

Народний депутат також підкреслила, для повернення миру в Україну необхідно забезпечити захист мирним громадянам і розпочати комплексний переговорний процес. Але реалізація мирного плану напряму залежить від політичної волі і готовності держави захистити права переселенців і громадян України, які вимушено проживають за лінією розмежування і в «червоній» зоні.

«Коли вдасться зупинити бойові дії і досягти виконання мирних угод, залишається невирішене питання – хто буде відновлювати Донбас? Туди не поїдуть представники нинішньої влади. Тільки ми – вихідці з Донбасу, разом з частиною переселенців, яких сьогодні понад 1,5 мільйони, поїдемо відновлювати регіон, створювати заново інфраструктуру і забезпечувати єдність всієї нашої країни. І головні цілі нашого мирного плану – припинити насильство, забезпечити необхідні ресурси для відновлення регіону, відновити виплати і всі соціальні програми, і повернути людям віру в завтрашній день і в свою країну!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи