Про це під час відвідування дитячого будинку «Антошка» в Краматорську заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська.

«В черговий раз приїжджаючи в краматорський будинок дитини «Антошка», переконуюся – тут працює кращий колектив, який оточує дітей ласкою, теплом і турботою. Це дуже важливо, адже тут знаходяться дітки-сироти з усієї Донецької області. І потрібно знайти до кожного з них індивідуальний підхід, створити сімейний затишок, постаратися знайти для них батьків. Об’єднавши зусилля, ми повинні зробити все, щоб захистити цих дітей, забезпечити їм державну підтримку, а працівникам установи – гідну винагороду за їх благородну і нелегку працю», – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що в парламенті вже зареєстровані ряд законопроектів, спрямованих на захист сиріт та наданням їм особливий статус – так як багато хто з них народився безпосередньо в зоні військових дій.

«На жаль, на дітей-сиріт держава виділяє копійки, програма фінансування дитячих будинків практично не працює. На дитину виділяється всього два прожиткових мінімуми. І якщо раніше прожитковий мінімум був $200, то сьогодні – всього $50. І зрозуміло, що нагодувати, одягти, взути і вивчити дитину на 3 000 гривень в місяць неможливо. Тому наша головна вимога – це підвищення прожиткового мінімуму до 4300 гривень. Це буде допомога як для дитини, так і для пенсіонера, адже від цього залежить і розмір пенсій в країні, і розмір допомоги, яка виплачуюється при народженні дитини. Разом ми повинні прийняти ці рішення, таким чином підтримавши найменш захищених громадян нашої країни», – підкреслила народний депутат.

Останні записи