Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході комітетських слухань з питань молодіжного житлового кредитування.

«Сьогодні 80% молодих людей в Україні хочуть мати своє житло, але не можуть його придбати. А послугами державної програми пільгового житлового кредитування можуть скористатися одиниці. Немає програм по доступному житлу для переселенців, молодих фахівців – вчителів, лікарів, вихователів дитячих садків … Це зупиняє молодих людей в їх бажанні створювати сім’ї та народжувати дітей, і змушує молодь масово виїжджати за кордон», – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що в цьому році на молодіжне житлове кредитування передбачено всього 30 мільйонів гривень при реальній потребі в 857 мільйонів. Не краща ситуація і з фінансуванням програми «Доступне житло» – з необхідної суми в мільярд гривень з державного бюджету виділено лише 100 мільйонів.

«Ми наполягаємо – житлове кредитування для молоді має бути пріоритетом державної політики. Потрібно передбачити необхідне фінансування на програму кредитування і активізувати будівництво соціального та службового житла. Тільки підтримавши сьогодні молодь і давши їй можливість жити і працювати в своїй країні, ми зможемо зупинити тотальну міграцію і побороти негативну демографічну тенденцію. Доступне житло має стати тим «якорем», який утримає молодих українців в своїй країні!»- резюмувала народний депутат.

Останні записи