Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Заява новообраного президента про розпуск парламенту – позитивний сигнал, впевнена опозиційний політик. Країні потрібні дострокові вибори, на яких люди будуть обирати не просто нових депутатів, а в першу чергу – нового прем’єр-міністра України.

«Ми підтримуємо ініціативу новообраного президента про розпуск парламенту. Це позитивний сигнал, Україна потребує повного перезавантаження влади – парламенту, уряду і керівників силових відомств. Більше того, дострокові вибори дуже важливі, тому що ми будемо обирати не просто парламент нового скликання, – перш за все ми обиратимемо нового прем’єр-міністра, який повинен повернути мир, відновити соціальну політику в Україні, захистити дітей і пенсіонерів, відродити економіку . У ролі такого лідера я бачу Юрія Бойка – людину з величезним політичним досвідом та історією успіху з виведення України з кризи і відновлення економіки», – підкреслила Наталія Королевська.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готується до виборів, повідомила парламентар.

«А зростаюча підтримка нашої політичної сили серед людей дає нам впевненість у можливості сформувати і парламентськаубільшість, і дійсно ефективний Кабінет міністрів, який буде працювати заради людей, а не заради власних рейтингів», – зазначила Наталія Королевська.

Останні записи