Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ефірі телеканалу «112 Україна», коментуючи результати другого туру президентських виборів.

«Результат президентських виборів – це не тільки особистий результат Порошенка. Це і результат Гройсмана, Розенка, Реви, Супрун, В’ятровича, фіктивної коаліції та всіх представників цієї непрофесійної влади. Це своєрідний «електоральний майдан», колективний протест людей проти того, що п’ять років робили з нашою країною», – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що перше, чого очікують виборці від нового президента, це кроки назустріч миру, скасування провальних реформ, відновлення захисту дитинства і материнства, підвищення соціальних стандартів для пенсіонерів, людей, які постраждали від війни, та інших соціально вразливих категорій громадян.

«Ми будемо підтримувати всі ті ініціативи, які на сьогоднішній день є ключовими для нашої країни – рух до миру дипломатичним шляхом, скасування псевдореформ і відновлення соціальної справедливості. І ми точно не дозволимо новообраному президенту займатися шкідництвом і приймати рішення, які посилять соціальну і економічну кризу в країні. Адже результат другого туру президентських виборів чітко продемонстрував – люди втомилися від війни та бідності і проголосували проти п’ятирічного кошмару, в якому жила країна. І це тільки перший крок. Зараз перед нами ще більш важливий етап – формування нового уряду, переобрання парламенту і виправлення тих помилок, які за п’ять років накоїла нинішня влада», – резюмувала народний депутат.

Останні записи