У столиці Ісландії Рейк’явіку проходить Глобальний міжнародний форум жінок-політичних лідерів #WPLGlobalForum (WPL). У його роботі беруть участь глави держав і урядів, міністри, парламентарії, представники міжнародних організацій. Україну на форумі представляє народний депутат, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

Порядок денний форуму передбачає обговорення найважливіших актуальних питань – від IT-сфери до проблем екстремізму, від гуманітарних криз до ролі жінок в досягненні миру.

«Найважливіше на сьогодні питання – це питання миру. У нашій країні п’ятий рік триває воєнний конфлікт, гинуть і страждають від гуманітарної катастрофи мирні громадяни, жінки і діти. Це змушує всіх, кому небайдуже майбутнє нашої країни, об’єднуватися і діяти. Так в 2016 році з’явився найвпливовіший жіночий рух України – Національна платформа «Жінки за Мир». Також з колегами-депутатами ми створили українську парламентську міжфракційну групу «Жінки. Мир. Безпека». Жінки не можуть і не будуть залишатися в стороні, коли страждають люди. Ми об’єднуємо зусилля і боремося за наших дітей і за нашу країну!» – зазначила політик.

Народний депутат представила учасникам Глобального форуму мирні жіночі ініціативи і запросила жінок-політичних лідерів приєднатися до Kyiv Global Summit – першої ініційованої жінками України платформи щодо примирення.

Наталія Королевська також наголосила на необхідності використання можливостей і влади жінок для досягнення миру і недопущення порушення прав людей в Україні.

«Для нашої країни, в умовах чотирирічної війни і дуже тривожного рішення про введення воєнного стану, зараз як ніколи актуальна глобальна співпраця. Ми повинні об’єднатися і застосувати всі заходи для мотивації і активної участі жінок у відновленні миру і безпеки в Україні. Мир в Україні – наша мета, і єдиний шлях до неї – дипломатичний», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи