Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи заяву міністра соціальної політики про нарахування пенсіонерам у березні-квітні компенсації за невиплачену індексацію у розмірі 2400 гривень.

«Ситуація з перерахунком пенсій перетворюється на масштабну аферу, коли замість справедливої ​​індексації влада у передвиборчій агонії придумує нові способи обдурити людей. Спочатку вона вирішила перед виборами роздати по 1,5 тисячі гривень під виглядом монетизації субсидій, а тепер ще й підкупить пенсіонерів одноразовою виплатою. Це банальний підкуп виборців, який закінчиться відразу ж після проведення президентських виборів!» – підкреслила Наталія Королевська.

Парламентар нагадала, що сьогодні більше половини українських пенсіонерів отримують пенсії менші, ніж 2 тис. гривень, а індексація виплат не проводилася з 2015 року. При цьому автоматичний перерахунок з 1 березня не торкнеться тих пенсіонерів, хто отримує мінімальні виплати.

«Пенсіонерів грабують упродовж п’яти років, і перед виборами хочуть відкупитися, замість справедливого перерахунку роздавши одноразові подачки! Ми наполягаємо – надбавка до пенсій повинна бути не одноразовою, а щомісячною, і перерахована за справедливим прожитковим мінімуму, який не може становити менше 4300 гривень. Ми зареєстрували відповідні законопроекти, і будемо вимагати їх прийняття!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи