Про це у своєму виступі на Всеукраїнському з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ заявила народний депутат України Наталія Королевська.

«За останні п’ять років ми пройшли через величезні випробування – репресії, погрози, ненависть, кримінальні переслідування – через всі збочення чинного режиму. Але ніхто з нас не здався і не сховався, а вистояв і став сильнішим. І сьогодні ми відкрито говоримо про свої найважливіших завдання – зупинити бойові дії на Сході України і захистити людей», – зазначила опозиційний політик.

Звертаючись до учасників з’їзду з усіх регіонів країни, Наталія Королевська закликала відкласти вбік особисті амбіції, все, що роз’єднує людей і суспільство, і разом іти до головної мети – повернути мир в країну шляхом дипломатії і переговорів.

«Цей рік стане вирішальним для всієї нашої країни. На майбутніх президентських виборах ми повинні підтримати ту людину, яка зможе зупинити «бізнес на крові», припинити війну, захистити дітей і людей похилого віку, і повернути Україну до миру та стабільності. У цьому 2019 році нам потрібна одна на всіх перемога – перемога на всіх фронтах над злиднями, бідністю і непрофесіоналізмом! І разом з сильною командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і сильним лідером Юрієм Бойко ми будемо йти до цієї мети! Все подолаємо разом!» – заявила Наталія Королевська.

Останні записи