Про це напередодні 74-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Упродовж останніх п’яти років представники влади абсолютно в незаконний і цинічний спосіб намагаються переписати історію Великої Перемоги, призначити нові дати і нових героїв. Більш того – вони позбавляють ветеранів заслужених соціальних пільг та урізають пенсії. Щоб захистити наших героїв, ми звернулися до Конституційного суду і здобули перемогу – суд відновив всі пільги ветеранам Великої Вітчизняної війни. І тепер ми об’єднуємо зусилля, щоб змусити уряд виконати рішення суду і відновити соціальну справедливість щодо ветеранів Великої Вітчизняної війни», – зазначила опозиційний політик.

За традицією разом з ветеранами Великої Вітчизняної та лідерами ветеранських організацій Наталія Королевська поклала квіти до могили Невідомого солдата у столичному Парку Слави.

«Сьогодні, напередодні Великого свята Перемоги, ми вшанували пам’ять мільйонів загиблих фронтовиків і подякували живим ветеранам, які відвоювали нам мирне майбутнє. Ці герої терпіли п’ять років принижень, образ, переписування історії і вандалізму над пам’ятниками. Але не здалися і не зламалися! І сьогодні ми повинні об’єднати зусилля, щоб повернути мир в нашу країну – це буде найкращим подарунком нашим дорогим ветеранам і найкращою подякою за їхній безсмертний подвиг!» –резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи