Про це під час Всеукраїнського об’єднавчого з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ заявила народний депутат Наталія Королевська.

«Сьогодні ми тут з головною історичною місією – об’єднатися і діяти, щоб повернути мир в Україну. Ми зібрали в кулак волю і віру з головною метою: піти і перемогти партії війни, від режиму яких за п’ять років постраждала кожна людина в нашій країні. І ми абсолютно впевнені: наша велика професійна команда миру зможе це зробити! Захистити дітей, ветеранів Великої Вітчизняної війни та пенсіонерів, переглянути антинародні реформи влади, зупинити грабіж людей через ціни і тарифи, захистити мирних людей, які проживають по обидва боки лінії розмежування. Наша мета – повернути свою країну – мирну і процвітаючу!» – наголосила Наталія Королевська.

За її словами, в українців сьогодні є унікальний шанс об’єднатися заради миру, заради того, щоб будувати, а не руйнувати.

«Як сказав Нельсон Мандела, воювати і руйнувати дуже легко, але справжні герої – ті, хто встановлює мир і починає будувати. І сьогодні у нас з вами є унікальний шанс і унікальна можливість об’єднати людей заради того, щоб добитися миру, щоб будувати і перемагати. Тому що нам, як ніколи, потрібна одна на всіх перемога!» – додала Наталія Королевська.

Нагадаємо, у четвер, 6 червня, пройшов Всеукраїнський об’єднавчий з’їзд ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, на якому була представлена ​​перша десятка в партійному списку на вибори Верховної Ради.

Останні записи