Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Перший тур виборів дав всім політикам чіткий сигнал – країна змінюється, і жити по-старому більше не хоче. До парламентських виборів залишається півроку, і у нас є два шляхи: продовжити фарс і демагогію або об’єднатися і за ті тижні роботи Ради, що залишилися, прийняти низку законопроектів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів і рівня життя наших громадян», — зазначила народний депутат.

Парламентар також підкреслила, що не можна допустити у найближчі півроку перетворення парламенту на піар-майданчик для популістів.

«Адже за цей час з країни виїдуть ще 600 тис. громадян, на 100 тис. скоротиться населення, виростуть ціни і тарифи, а курс долара подолає «психологічну» позначку 30-31 грн.», – попередила Наталія Королевська.

Опозиційний політик підкреслила: сьогодні перед суспільством стоїть дуже багато питань, які потрібно вирішувати вже зараз.

«Перше — ми вимагаємо звіту прем’єр-міністра у парламенті і розгляду питання про недовіру до уряду. Друге – необхідно терміново прийняти законопроекти, які дозволять підвищити прожитковий мінімум, провести перерахунок пенсій, зарплат і соціальних виплат, знизити тарифи і ціну на газ, а також списати борги населення за житлово-комунальні послуги. Якщо депутати не зберуть 226 голосів для прийняття цих соціально важливих законів, відразу після президентської кампанії потрібно розпустити Раду і йти на перевибори. Утримувати недієздатний парламент, півроку роботи якого обійдеться країні в більш ніж мільярд гривень, немає ніякого сенсу! »- резюмувала опозиційний політик.

Останні записи