Про це в ході відвідування обласного управління Пенсійного фонду в Дніпрі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«П’ять років абсолютно цинічно і незаконно чинна влада грабувала пенсіонерів. Пенсії повинні перераховуватися щорічно на розмір офіційної інфляції. Але ці псевдореформатори згадали про літніх людей тільки напередодні виборів, підвищивши пенсії на 100-200 гривень, а тим, хто отримував мінімальні пенсії, і зовсім вирішили роздати одноразові виплати. Така разова подачка від влади пенсіонерам – це мала частина вкраденого у них за п’ять років », – підкреслила опозиційний політик.

За словами Наталії Королевської, пенсії з 150 доларів в 2013-му році знизилися до 58 доларів в 2019-м. При цьому за п’ять років за офіційними даними соціальний продуктовий кошик подорожчав майже в три рази: в лютому 2014 роки його вартість становила 342 грн, а за п’ять років – вже 940 грн.

«Спочатку влада штовхає пенсіонерів за межу бідності, підвищуючи більш ніж в 10 разів тарифи, скасовуючи індексацію пенсій, відбираючи субсидії і нараховуючи нечувані суми за ЖК-послуги. А потім, за місяць до виборів, роздають монетизовані субсидії, що суперечать закону, одноразові виплати і копійчані доплати до пенсій. Ми вимагаємо припинити це свавілля, підвищити прожитковий мінімум до 4300 гривень, і, відповідно цієї суми, провести прозорий і автоматичний перерахунок пенсій для всіх українських громадян , – резюмувала народний депутат.

Останні записи