Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ефірі політичного шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne.

«Сьогодні для об’єднання країни і досягнення миру потрібно почати складний дипломатичний процес і домогтися виконання Мінських угод усіма сторонами конфлікту. Для цього необхідно почати дискусію в суспільстві – про реінтеграцію, про вибори, про миротворців, амністію. Адже кожен день, протягом п’яти років, на Сході страждають і гинуть люди – військові, мирні громадяни, діти … Пора вже закінчувати з політичними гаслами «Хто більше любить Україну», а вводити конкретний план дій. Сьогодні мир нашій країні потрібен як ніколи раніше», – зазначила опозиційний політик.

На думку Наталії Королевської, нинішня влада займається типовим популізмом, даючи порожні обіцянки і «заговорюючи» тему миру, наживаючись на війні.

«За останні п’ять років можна зробити висновок – бездарна робота цієї влади призвела до того, що умови життя українських громадян тільки погіршилися. Бойові дії не припинені, більшість людей опинилися за межею бідності, а війна перетворилася в інструмент збагачення … Потрібно припинити ці знущання над людьми, відновити справедливість і повернути країну до миру. І у нас є такий шанс – президентські вибори, які не тільки змінять людей при владі, а й змінять порядок денний, поставивши захист людей на чільне мирного процесу», – заявила Наталія Королевська.

Останні записи