Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі Newsone.

«Ця передвиборча кампанія – одна з найбрудніших і провокаційних за всі роки незалежності країни. Ми бачили різні технології і маніпуляції – побудова «сіток», роздача гречки, різні схеми на виборчих дільницях. Але те, як нахабно і цинічно влада намагається купити голоси виборців за рахунок державного бюджету, відбувається вперше. Більш 5,7 мільярди гривень витратили на монетизацію субсидій в березні, 4,4 мільярда гривень – на одноразову пенсійну виплату, 6 мільярдів – на березневу індексацію пенсій. І все це провели напередодні першого туру президентський виборів», – зазначила народний депутат.

Також вона підкреслила, що в цілому в березні влада витратила близько 20 мільярдів гривень, щоб отримати хоч якусь підтримку на виборах. Ця сума – лише мала частина того, що вкрали у громадян України за п’ять років, не доплачуючи пенсії, скорочуючи соціальні виплати, підвищуючи тарифи і позбавляючи людей субсидій.

«Найголовніше сьогодні завдання – пережити цей легалізований підкуп і дати адекватну оцінку передвиборним маніпуляціям. Для цього потрібно обов’язково прийти на виборчі дільниці, проголосувати і зробити свій свідомий вибір на користь сильного кандидата, економічного розвитку і миру в нашій країні», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи