Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні необхідно переглянути програму співпраці з МВФ, адже це один з ключових моментів того, як далі житиме країна. Від цього в першу чергу залежить ціна на газ, а разом з нею – і тарифи на тепло та інші комунальні послуги. На догоду МВФ уряд вже підвищив ціну на газ на 26% з 1 листопада минулого року. З травня ціну піднімуть ще на 15%. Це грабіжницька тарифна політика, яка веде до зростання заборгованості і бідності наших громадян. І цю політику необхідно терміново переглянути», – сказала опозиційний політик.

Народний депутат зазначила, що реальна ціна на газ для населення не повинна перевищувати 4820 гривень за тисячу кубометрів. За таких умов газова система буде працювати без збитків і забезпечить стабільне функціонування сектора житлово-комунального господарства.

«Замість оптимізації тарифів до економічно обґрунтованої ціни, уряд продовжує підвищувати тарифи, заганяючи людей в субсидіальну залежність, і позбавляючи їх купівельної спроможності. Тому завдання майбутнього президента, новообраного парламенту та уряду – відкрито заявити про перегляд програми співпраці з МВФ, знизити ціну на газ і ввести мораторій на підвищення тарифів», – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи