Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська під час відвідування медамбулаторії в Святогорську Донецької області.

«Так звана медреформа, що впроваджується владою, – це справжній медичний геноцид. Наприклад, в місті Святогорську – 4,5 тисячі жителів, десятки тисяч переселенців. Тутешню поліклініку і стаціонарне відділення кілька років тому відремонтували за рахунок благодійної допомоги. Створили одну з кращих в Україні установ, де люди з інвалідністю, люди похилого віку та ветерани могли отримувати кваліфіковану допомогу. Але результатом реформи стало те, що стаціонарне відділення повністю закрили, а персонал – скоротили», – сказала опозиційний політик.

Наталія Королевська зазначила, що сьогодні потрібно зробити так, щоб у людей була можливість лікуватися у себе в населеному пункті, а не створювати принизливі умови і ламати те, що не цією владою було побудовано.

«Наша позиція однозначна – це скасування реформи охорони здоров’я, термінова відставка Супрун і збереження системи медичних установ в містах та селах. Ми будемо домагатися, щоб місцеві жителі могли отримувати якісну медичну допомогу у себе вдома, а медпрацівники, які працюють в небезпечних умовах, отримували надбавки і належне державне забезпечення за свій колосальний труд», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи