Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі Newsone.

«Рівень неадекватності нинішнього парламенту чітко прослідковується в тих проектах законів, які мають розглядатися під час роботи десятої сесії Верховної Ради. Величезна заборгованість за комунальні послуги, мізерні пенсії, невідповідний реаліям прожитковий мінімум, переддефолтний стан Пенсійного фонду – ось ті проблеми, які повинні складати головний порядок денний. Замість вирішення цих питань провладна коаліція займається профанацією, намагаючись розколоти суспільство питаннями мови, віри, змінами до Конституції України», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська також наголосила, що парламент, у якого рейтинг довіри, згідно дослідженням, ледве дотягує до 10%, не має права визначати стратегічний напрямок країни і вносити будь-які зміни до Конституції. При цьому депутати коаліції і керівники уряду повністю самоусунулися від виконання рішень Конституційного суду, зокрема — по відновленню пільг чорнобильцям і ветеранам.

«Ми проти запропонованого владою порядку денного, вважаємо його абсолютно неадекватним і голосувати за ці рішення не будемо. Ми розробили свій пакет першочергових законопроектів і будемо вимагати їх прийняття, щоб реально захистити людей. В першу чергу це стосується поліпшення соціального захисту, захисту людей, які постраждали від війни, зниження тарифів, списання боргів населення за послуги ЖКГ і підвищення прожиткового мінімуму до 3800 гривень. Об’єднавши зусилля, ми будемо вимагати виконання наших практичних рекомендацій для подолання соціально-економічної катастрофи і відновлення соціальної справедливості в країні», – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи