Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська прокоментувала заяву керівництва компанії «Нафтогаз України» про неможливість зниження ціни на газ через протидію Кабінету міністрів.

«Замість обіцяного зниження ціни, газ для населення може подорожчати до 10 тис. грн за тисячу кубометрів. Пообіцявши напередодні виборів зниження ціни, Кабмін так і не скасував свою постанову про так званий режим спецзобов’язань для “Нафтогазу”. А значить, уже з травня вартість блакитного палива для населення зросте до 9,7-9,8 тис. грн. за тисячу кубометрів. Це неминуче спричинить підвищення тарифів на опалення і гаряче водопостачання, а також подальше зростання заборгованості населення перед постачальниками послуг», – зазначила Наталія Королевська.

З її слів, така ситуація безпосередньо пов’язана із беззастережним виконанням українською владою вимог МВФ про підвищення ціни на газ для населення з 1 травня 2019 року. І, незважаючи на зниження середньої митної вартості імпортного газу, ціна на нього для українських громадян продовжує рости колосальними темпами.

«Той обмін ультиматумами і взаємними звинуваченнями, який ми спостерігаємо між керівництвом уряду і НАК« Нафтогаз України», тільки підтверджує непрофесіоналізм і бездарність всієї нинішньої влади. Наша позиція у цьому питанні залишається незмінною: будь-яка ціна на газ для населення, яка перевищує 3800 гривень, є незаконною. Ми провели необхідні розрахунки, підготували законопроекти, і наполягаємо – ціна на газ повинна бути знижена до економічно обґрунтованого рівня. А уряд, який штучно завищує ціни, штовхаючи країну у комунальну і соціальну кризу, повинен негайно піти у відставку!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи