Таку думку висловила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ефірі політичного ток-шоу «Епіцентр української політики» на телеканалі NEWSONE.

«На жаль, більшість українських громадян сьогодні живуть в дуже непростих умовах. Але є понад півтора мільйони людей, які змушені були покинути свої будинки – вони втратили роботу, дах над головою, і в одну мить почали життя спочатку. І ці люди сьогодні дуже гостро потребують захисту і підтримки держави», – зазначила Наталія Королевська.

Опозиційний політик підкреслила, що всі громадяни України, незалежно від їхнього місця народження і проживання, повинні мати рівні права. А будь-які висловлювання, які ділять людей на «правильних» і «неправильних», сіють ворожнечу і розколюють суспільство, мають бути заборонені на державному рівні.

«Шлях до миру – це шлях взаєморозуміння і збереження єдності країни. Потрібно припинити ділити людей і почати нарешті дискусію всередині країни – про примирення, реінтеграцію та соціальний захист постраждалих громадян. У парламенті зареєстровано 28 законопроектів, які можуть відновити справедливість і повернути людям, постраждалим від бойових дій, соціальну підтримку – їх заслужені пенсії, соціальні виплати, їх право голосувати на виборах. І наше завдання – відкласти в сторону всі особисті амбіції і емоції, об’єднатися і прийняти ці рішення. Тільки так ми повернемо цим людям віру в завтрашній день і в свою країну!» – резюмувала народний депутат.

Останні записи