Про це в ході екстреної наради з питань реалізації Стратегії подолання бідності заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«П’ять років бездарної політики діючої влади призвели до того, що сьогодні Україна – найбідніша країна Європи, 70 відсотків населення якої перебуває за межею абсолютної бідності. Мізерні зарплати, пенсії, соціальні виплати, захмарні тарифи і ціни на комунальні послуги тільки погіршують і без того складну ситуацію. Але, на жаль, прийнята урядом Стратегія подолання бідності не містить жодного реального інструменту покращення рівня життя наших громадян», – зазначила Наталія Королевська.

Опозиційний політик підкреслила, що сьогодні необхідно переглянути прожитковий мінімум і споживчий кошик, знизити тарифи, забезпечити стимулювання ринку праці та створення нових робочих місць. Також нардеп вимагає звіту уряду по ситуації з подоланням бідності в країні.

«Поки Кабмін бореться з бідністю «на папері», приймаючи абсолютно неадекватні плани і стратегії, ми пропонуємо реальні кроки подолання бідності в Україні. Перше – це збільшення прожиткового мінімуму до 4300 гривень і індексація всієї шкали пенсій і соціальних виплат. Друге – це зниження тарифів, списання заборгованості населення за ЖК-послуги та автоматичне надання субсидій. Третє – боротьба з безробіттям, підтримка бізнесу і підприємництва, і підвищення мінімальної зарплати. Всі необхідні законопроекти ми зареєстрували в парламенті і будемо домагатися їх розгляду і прийняття», – резюмувала нардеп.

Останні записи