Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході робочої поїздки у Донецьку область, під час якої парламентар відвідала підприємство ПАТ «ГРЕТА», виробника газового обладнання.

«Промислова Донеччина – це тисячі підприємств, від малих до великих промислових гігантів. Сьогодні люди працюють за декілька десятків кілометрів від зони реальних бойових дій. Але від цього режим їхньої роботи, графік, рівень зарплати, відповідальність за свою справу — не змінюється!» – звернула увагу опозиційний політик.

 

Наталія Королевська впевнена, що сьогодні Зірку Героя України потрібно давати саме тим підприємцям і промисловцям Донбасу, хто зумів зберегти підприємства, переорієнтував ринки, платить людям гідну зарплату і робить все для того, щоб вітчизняні фахівці не виїжджали за кордон і не тікали зі своєї країни.

Парламентар підкреслила, що підтримка промисловості і національного виробника – це захист майбутнього України.

«Зі складальних ліній ПАТ «Грета» щодня виходять сотні газових, електричних і комбінованих плит понад 20 моделей. Роботою забезпечені більше 300 осіб. Це дійсно успішне підприємство, яким сьогодні можна пишатися. Стабільне забезпечення замовленнями таких підприємств – це сплачені податки, гідні зарплати і пенсії, високі зарплати і адекватна соціальний захист. Буде жити і розвиватися український Донбас. І це наше сьогодні першочергове завдання!», – підкреслила нардеп.

Останні записи