Про це в ході відвідування управління соціального захисту громадян в Одесі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Найгостріше питання, яке хвилює сьогодні наших громадян, це монетизація субсидій. Субсидії в Одеській області отримують близько 140 тисяч громадян. Але люди не вірять, що після монетизації ситуація зміниться в кращий бік. Головне побоювання – це неможливість заощадити навіть при монетизованій допомозі, адже сума субсидії в 1600 гривень не покриває рахунок за тепло, а середня платіжка за комунальні послуги становить близько 2600 гривень», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що більшість громадян насилу пережили цей опалювальний сезон, і побоюються, що до осені, після чергового підвищення тарифів, вони зовсім будуть не в змозі оплатити комунальні рахунки. Це неминуче спричинить за собою руйнування комунальної сфери, адже вже сьогодні борги населення за ЖК-послуги перевищили рекордну позначку в 63 мільярди гривень.

«Під виглядом монетизації влада проводить політику позбавлення людей допомоги на оплату житлово-комунальних послуг. Всього в країні субсидії отримують близько 3,5 мільйонів громадян, а за останній рік таку допомогу втратили близько 4 мільйонів домогосподарств. Фактично кожна друга сім’я! Люди просять не роздавати подачки, а повернути справедливі тарифи, підвищити зарплати і пенсії. І тоді вони зможуть самі розпорядитися своїми грошима і оплатити дах над головою. Ми підготували всі необхідні для цього законопроекти та звернулися до спікера парламенту з вимогою негайно їх розглянути», – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи