Діяльність найвпливовішого жіночого руху України – Національної платформи «Жінки за Мир» на 49-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі представила ініціатор платформи, народний депутат України, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська.

«У цьому році Всесвітній економічний форум в Давосі присвячений питанню глобалізації, в тому числі – в умовах збройних конфліктів. Обговорюючи нову архітектуру світової політики, ми розуміємо – побудова сильної держави неможлива без досягнення миру. І, безумовно, дуже важливо, що питання миру в Україні, де бойові дії не припиняються п’ятий рік, сьогодні об’єднує жінок-лідерів з різних країн. Адже кожен день на Сході продовжують страждати люди – мирні мешканці, які проживають в червоній зоні, переселенці, жителі тимчасово неконтрольованих територій. І досі, на превеликий жаль, Україна не виконала торішню резолюцію ПАРЄ, яка закликає захистити людей, постраждалих від війни», – заявила народний депутат.

Наталія Королевська зазначила, що сьогодні питаннями захисту мирних людей і подоланням гуманітарної і соціальної катастроф в країні займаються виключно благодійні організації, в тому числі – і Національна платформа «Жінки за Мир». На цій платформі об’єдналися понад 150 тисяч жінок зі всієї країни, щоб використовувати будь-яку можливість для досягнення миру в Україні і отримати міжнародну підтримку.

«2019 рік має стати вікном можливостей, роком, який надасть шанс, об’єднавши зусилля політиків світу і України, перезавантажити владу всередині країни і почати процес мирного врегулювання конфлікту на Сході. Наша найважливіша задача – разом сприяти відновленню миру шляхом переговорів, дипломатії і захисту людей, які постраждали від війни. Я вдячна жінкам – політичним лідерам з різних країн за підтримку мирних ініціатив Національної платформи «Жінки за Мир» і за готовність всіляко сприяти дипломатичному і переговорному процесам», – резюмувала політик.

 

Останні записи