Сьогодні в Одесі відбулося екстрене засідання Соціальної ради України, в ході якого народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська презентувала соціальну дорожню карту — п’ять першочергових кроків для подолання соціальної катастрофи.

У роботі Соціального ради України також взяв участь народний депутат від опозиційної ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, лідери чорнобильських і ветеранських організацій, представники громадськості, організацій переселенців і багатодітних сімей.

«Разом з представниками громадськості ми говоримо про те, що найбільш наболіло — соціальна катастрофа, від якої страждають мільйони наших громадян. Скасування субсидій і більшості пільг, жебрацькі пенсії і зарплати, неконтрольоване зростання тарифів і величезна заборгованість за комунальні послуги ставлять людей на межу виживання. І те, що сьогодні понад 60% наших громадян живуть за межею абсолютної бідності — показник п’яти років роботи цієї влади», — вважає Наталія Королевська.

Презентуючи соціальну дорожню карту, опозиційний політик зазначила, що це п’ять першочергових кроків для подолання соціальної катастрофи.

«Перший крок – це зниження тарифів, списання заборгованості за комунальні послуги та автоматичне призначення субсидій. Другий – наведення порядку з військовим збором, перерахунок пенсій військовим пенсіонерам і пенсіонерам-держслужбовцям. Третій – підвищення прожиткового мінімуму і індексація всієї шкали пенсій. Четвертий – виконання рішень Конституційного суду щодо відновлення пільг і виплат чорнобильцям і ветеранам. П’ятий крок – захист дитинства і материнства, відновлення підвищених виплат при народженні дитини, надання всім дітям Донбасу статусу постраждалих від бойових дій. Реалізувавши ці першочергові кроки, ми зможемо захистити людей і повернути в країну соціальну справедливість!» – резюмувала Наталія Королевська.

Учасники засідання в Одесі також одноголосно підтримали Резолюцію Соціальної ради України, прийняту під час засідання у парламенті на минулому тижні.

Останні записи