Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ході екстреного засідання робочої групи із вивчення ситуації, що склалася навколо санаторію «Лермонтовський» в Одесі.

«Те свавілля, яке мало місце 25 січня в Одесі, коли невідомі люди почали захоплювати санаторій «Лермонтовський», – це нонсенс у цивілізованій і правовій державі. Під керівництвом представників Міністерства юстиції і Міністерства оборони, із залученням військових і близько 40 поліцейських, невідомі люди у масках розпилювали замки і вривалися до приміщень. На сьогодні пацієнти звідти виселені, а здравниця перетворилася на військове містечко. Ці дії спровоковані бажанням представників уряду захопити 10 гектарів унікальної прибережної території, знищивши сам санаторій», – зазначила народний депутат.

Санаторій «Лермонтовський», нагадала Наталія Королевська, – це унікальна установа для реабілітації хворих після інфаркту, травм опорно-рухового апарату і жінок із патологією вагітності. Упродовж останніх двох років на санаторій було скоєно понад 13 рейдерських атак.

«Це не що інше, як агонія нинішніх правителів, які розуміють, що добігають кінця останні місяці їхньої влади і хочуть розграбувати все, що ще не встигли за ці п’ять років. Ми не допустимо такого свавілля і разом з колегами-депутатами, представниками всіх відомств і служб будемо домагатися прийняття законного рішення. Ми направили звернення до всіх правоохоронних органів, підготували проект постанови з вимогами до уряду врегулювати ситуацію, створюємо робочу групу і тимчасову слідчу комісію, щоб зупинити це свавілля і зберегти для людей унікальну оздоровницю», – заявила опозиційний політик.

Останні записи