Про це на брифінгу у Верховній Раді заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«За останні п’ять років уряд скоротив всі соціальні виплати, в тому числі – виплати сім’ям з дітьми. Матері України неодноразово виходили під стіни парламенту і Кабміну з вимогами припинити цю несправедливість. Уряд відреагував на вимоги Ради матерів України та прийняв рішення про виплату додаткової соціальної допомоги багатодітним сім’ям. Але знову обійшлися напівзаходами, і замість виплат на кожну дитину, допомога з 1 квітня в сумі 1626 гривень передбачена тільки на третю і кожну наступну дитину», – зазначила опозиційний політик.

Також вона підкреслила, що окремим важливим питанням є соціальний захист дітей, які постраждали від війни. Близько 15 тисяч дітей вже отримали статус дитини, яка постраждала від війни, але до сих пір цей статус не наповнений пакетом необхідних соціальних гарантій і пільг.

«Соціальний захист дітей і сімей з дітьми має стати пріоритетом державної політики. Ми вимагаємо повернути диференційований підхід до виплати допомоги при народженні дитини, відновити виплати на дітей до трьох років, замінити видачу «бейбі-боксів» монетизованою допомогою і розробити дієву програму по захисту дітей, які постраждали від війни. Об’єднавши зусилля жінок і матерів всієї країни, ми будемо добиватися від влади прийняття цих рішень!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи