Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

За словами парламентаря, у будь-якій цивілізованій європейській країні міністр, який образив мільйони своїх співвітчизників, негайно сам подав би у відставку чи був би звільнений.

«Ми вимагаємо, щоб Андрій Рева був негайно звільнений. Така поведінка неприпустимо не тільки для чиновника, а й для будь-якої адекватної людини. Три роки міністр соціальної політики своїми рішеннями принижував громадян України, а особливо — жителів непідконтрольних Києву територій. Відчуття власної важливості і влади настільки затуманили його розум, що він дозволив собі перейти до прямих словесним принижень і образ, які розпалюють ненависть всередині країни. Це ганьба і повна дискредитація України в очах світової спільноти», — зазначила Наталія Королевська.

Народний депутат упевнена, що оскільки міністр Рева сам не подав у відставку, то це повинен був зробити прем’єр-міністр Гройсман.

«Рева повинен негайно залишити свою посаду за розпалювання ненависті і приниження громадян України, які змушені виживати на непідконтрольних територіях, позбавлені будь-якої державної допомоги і підтримки», – підкреслила опозиційний депутат.

Слідом за Ревою у відставку повинен піти весь Кабінет міністрів, упевнена Наталія Королевська, — «шкідники, що знищують Україну своїми реформами і навіть не приховують свого справжнього ставлення до людей».

«Нашій країні потрібен новий уряд, який буде не на словах, а на ділі демонструвати свою любов і турботу про всіх громадян України, не ділячи їх за регіональною чи мовною ознакою», – підсумувала Наталія Королевська.

Останні записи