Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ця президентська кампанія була найбільш брудною і провокаційною за всю історію країни. Але навіть масові підкупи громадян з держбюджету і тотальні фальсифікації на виборчих дільницях не врятували представників нинішньої влади. Більше 2 мільйонів виборців підтримали нашого кандидата Юрія Бойка і всю нашу команду, віддавши свої голоси за мир та економічний розвиток країни. І сьогодні всім нам треба мобілізувати всі сили і ресурси для формування дійсно ефективного парламенту», – зазначила опозиційний політик.

Також вона підкреслила, що жорстка конкуренція на першому етапі президентських перегонів не відхилила опозиційні сили від головного курсу – повернути в Україну мир політико-дипломатичним шляхом. Саме з вирішення цього питання повинен буде розпочати свою діяльність новообраний президент.

«За п’ять років бездарного правління і провальних реформ люди втомилися від війни, корупції та злиднів. Ми сформували і зареєстрували цілий пакет законопроектів, націлених на захист людей і підвищення рівня їхнього життя. І сьогодні наше головне завдання – мобілізувати всі зусилля на парламентських виборах, отримати більшість у Верховній Раді, скасувати провальні реформи, знизити тарифи, підвищити зарплати, пенсії та соціальні виплати. Тільки так ми повернемо людям віру в свою країну і в завтрашній день!» – наголосила Наталія Королевська.

Останні записи