Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи ситуацію з виконанням Мінських угод.

«Сьогодні – четверта річниця підписання Мінських угод. Чотири роки тому сторони конфлікту змогли сісти за стіл переговорів і узгодити спільну дорожню карту щодо мирного завершення бойових дій. На жаль, цей формат не став ефективним, тому що його пункти просто не виконувалися», – зазначила опозиційний політик.

Вона підкреслила, що трагічними наслідками невиконання Мінських угод стали кинуті напризволяще мирні жителі і півтора мільйони переселенців, тисячі загиблих, поранених і тих, хто отримали інвалідність внаслідок бойових дій, а також зруйнована інфраструктура Донбасу.

«Чим більше часу триває збройний конфлікт на Сході, чим більше людей щодня страждають від нього, тим складніше буде повернути мир. Ми наполягаємо на тому, що сьогодні всім сторонам конфлікту необхідно сісти за стіл переговорів і почати поетапно виконувати Мінські угоди, які підтримані і визнані в усьому світі. Потрібно починати загальнонаціональний діалог – про мир, повернення територій і людей, про вибори і амністію, про соціальний захист мирних громадян. Але для цього, безумовно, потрібна політична воля і політичний ресурс, який відсутній у нинішньої влади. Тому питаннями повернення миру займеться вже нова влада, яка буде готова взяти на себе відповідальність і очолити цей процес», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи