Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі телеканалу «Інтер».

«В абсолютно антиконституційний спосіб представники минулої влади підняли тарифи, таким чином поставивши кожну українську родину на межу виживання. Більш того, вже 24 червня може зупинитися українська газотранспортна система – компанія «Укртрансгаз» заборгувала понад 4 млрд гривень постачальникам газу. І якщо терміново не реструктуризувати заборгованість населення, яка вже перевищила 63 млрд гривень, не забезпечити справедливу субсидіальну політику, не знизити тарифи і не проіндексувати зарплати та пенсії, країну очікує комунальний колапс!» – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська також наголосила, що тільки професійна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі з Юрієм Бойком зможе кардинально змінити ситуацію в країні – знизити тарифи, захистити людей і повернути в Україну мир. І, за результатами дослідження КМІС, більшість опитаних респондентів новим прем’єр-міністром України бачать саме Юрія Бойка.

«Представники нинішньої влади не здатні ні домовлятися, ні вести переговори. Як наслідок – щодня на сході від бойових дій страждають люди, українські громадяни загнані в злидні, а економіка продовжує своє падіння. Ми наполягаємо – вибори повинні відбутися 21 липня, після чого потрібно рятувати країну професійними рішеннями. Головне завдання – це відновлення миру. Після цього – розвиток економіки, перегляд угоди з МВФ і грамотна реструктуризація боргів. Сьогодні потрібно об’єднати зусилля професіоналів, прийняти ці відповідальні рішення і вивести країну з кризи!» – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи