Про це 4 червня, у Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Статистика збройного конфлікту на Сході, особливо щодо дітей, просто шокує. За п’ять років на Донбасі загинули більше 2,5 тис. мирних жителів, серед них – понад 200 дітей. Поранено понад 300 дітей, ще близько 50 – безслідно зникли. Більше 15 тис. дітей живуть і вчаться поблизу лінії розмежування, щодня наражаючись на небезпеку потрапити під обстріл або підірватися на снарядах!» – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що після повного перезавантаження влади головним питанням порядку денного має стати відновлення миру. Захист мирних громадян і дітей, початок мирного дипломатичного процесу і остаточне завершення бойових дій – ті завдання, навколо яких повинні об’єднатися всі небайдужі політики.

«Ми домоглися надання статусу дитини, яка постраждала від збройного конфлікту, і вимагаємо надати його всім дітям Донбасу. Також ми наполягаємо, щоб на цьому тижні парламент розглянув і прийняв пакет «дитячих» законопроектів, і в першу чергу – законопроект №6510, який дозволить забезпечити соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій. Але найважливіше – об’єднати зусилля, повернути мир і зробити все, щоб діти України більше ніколи не знали, що таке війна!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи