Про це заявила народний депутат України, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ході робочої зустрічі з питань призначення та виплати субсидій.

«На початку року уряд планував запустити монетизацію субсидій з травня місяця в безготівковій формі. Але потім псевдореформатори вирішили змінити систему монетизації, передбачивши виплату субсидій у готівковій формі вже з березня 2019 року. Цей «соціальний експеримент» – не більше, ніж банальний шантаж людей перед виборами. Після виборів, швидше за все, людям повідомлять, що «експеримент» не вдався, гроші витратили не за призначенням, тому готівкою видавати більше не будуть», – зазначила опозиційний політик, так як в бюджеті за програмою монетизації передбачено грошей тільки на 2,5 місяці.

Нардеп підкреслила, що афера з призначенням і виплатою субсидій триває вже не перший місяць. Спочатку влада скоротила кількість одержувачів субсидій в 2 рази – з майже 8 мільйонів в 2018 році до 4 мільйонів в 2019-м. Потім на догоду МВФ різко підвищили ціну на газ і тарифи, а соціальні норми – скоротили. Так уряд в черговий раз обдурив людей, пообіцявши допомогу на оплату комунальних послуг, а потім цинічно відібрав субсидії і підвищив тарифи.

«Більш того, одержувачів субсидій буде жорстко перевіряти так звана поліція з пільг, а якщо виявиться, що у людини є двомісячна заборгованість по 340 гривень – нарахують пеню і відберуть субсидію.
А березнева подачка – це не більше, ніж передвиборча технологія. Адже на монетизацію передбачено 20 мільярдів гривень, і цих грошей вистачить лише на два з половиною місяці. Як виплачуватимуть субсидії після травня місяця – невідомо. Ми вимагаємо скасувати всі ці незаконні рішення, знизити ціну на газ до 4800 гривень за тисячу кубометрів, привести тарифи до економічно обґрунтованого рівня і автоматично призначити субсидії всім, хто цього потребує!»- заявила Наталія Королевська.

Останні записи