Напередодні Міжнародного жіночого дня привітання, квіти і подарунки, зібрані у рамках акції «Подаруй їй весну і турботу», отримали жінки, які проживають у населених пунктах поблизу лінії розмежування — «червоній» зоні Донбасу.

Свято організували Національна платформа «Жінки за Мир» на чолі з народним депутатом України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталією Королевською, яка очолила гуманітарну місію.

«Напередодні 8 березня з гуманітарною місією Національної платформи« Жінки за Мир» ми проїхали сотні кілометрів уздовж лінії фронту, побували на блокпостах, у прифронтових містах і селах. Тут, під постійними обстрілами і бомбардуваннями, жінки народжують і виховують дітей, піклуються про свої сім’ї, щодня йдуть на роботу, не знаючи, чи повернуться назад … І так важливо напередодні жіночого свята подарувати їм увагу і турботу, подякувати за мужність і стійкість, підбадьорити і підтримати», — зазначила Наталія Королевська.

Подарунки та гуманітарну допомогу для співвітчизниць з Донбасу незадовго до 8 березня зібрали жінки з усіх областей України. Ця благодійна акція була організована учасницями Національної платформи «Жінки за Мир».

«Жінки України продовжують об’єднуватися, діяти і будувати мир! Жінки всієї країни — від Львова до Луганська, від Чернігова до Одеси, втомилися від війни, бідності і несправедливості, і хочуть одного — щоб влада почула їхні вимоги, відновила захист дитинства і материнства і повернула у нашій країні такий довгожданий мир. Довкола цих завдань ми об’єднали понад 150 тисяч українок з усіх регіонів, і разом ми зробимо все, щоб створити мирне і щасливе майбутнє для наших дітей», — підсумувала Наталія Королевська.

Останні записи