У День пам’яті і скорботи початку Великої Вітчизняної війни, 22 червня, у Святогірській лаврі народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська і Юрій Солод разом з лідерами ветеранських організацій Слов’янська та Слов’янського району вшанували пам’ять загиблих героїв Великої Вітчизняної.

«Сьогодні – День пам’яті і скорботи за справжніми героями, які не замислюючись, пішли захищати свою Батьківщину. Ціною неймовірних зусиль і свого життя вони перемогли ворога і подарували нам мирне небо. Але сьогодні у нашій країні знову йде війна, і місія нашого покоління – історична: повернути мир в Україну, як це зробили наші батьки і діди. Вічна пам’ять героям-переможцям і велика подяка живим!» –  сказала Наталія Королевська.

Народні депутати запевнили ветеранів, що не дозволять забути їхній подвиг і переписати історію.

Спілкуючись з ветеранами, Наталія Королевська та Юрій Солод відзначили, що зареєстрували у Верховній Раді пакет законопроектів щодо збільшення пенсій та грошової допомоги ветеранам, відновленню всіх пільг і соціальних гарантій, і будуть домагатися їх прийняття.

«Разом з колегами ми звернулися до Конституційного суду і здобули перемогу – суд повернув всі скасовані пільги ветеранам Великої Вітчизняної війни та людям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. І ми доб’ємося, щоб люди отримали належні їм виплати. Я вдячний ветеранам Слов’янська, Святогорська, Миколаївки і всієї нашої країни за їхню стійкість, мужність, підтримку і співпрацю. Ваш подвиг – приклад для нас, ми обов’язково повернемо мир на Донбас, і Україна буде успішною і квітучою державою», – підкреслив Юрій Солод.

Останні записи