Про це на брифінгу у Верховній Раді заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Перша наша вимога – негайна відставка міністра соціальної політики Андрія Реви. Три роки він своїми рішеннями принижував громадян України, але останньою краплею стали його прямі словесні приниження на адресу жителів непідконтрольних територій і переселенців. Ми зареєстрували проект Постанови № 10271, якою вимагаємо відправити Реву у відставку. Також ми звернулися до суду і наполягаємо, що міністр, який принизив громадян України, повинен понести не тільки політичну, а й кримінальну відповідальність за розпалювання ворожнечі та дискримінацію людей за місцем проживання», – зазначила опозиційний політик.

Услід за Ревою у відставку повинен піти і весь Кабінет міністрів, який знищує країну своїми реформами, руйнує соціальну сферу та виштовхує більшість українських громадян за межу бідності, впевнена Наталія Королевська.

«Сьогодні потрібно негайно здійснити низку термінових заходів, щоб виправити помилки діючої влади. Ми підготували пакет законопроектів, спрямованих на зниження тарифів, списання заборгованості за послуги ЖКГ, підвищення прожиткового мінімуму, зарплат і пенсій, затвердження програми захисту і підтримки переселенців, мирних жителів і дітей, які постраждали від збройного конфлікту, а також відновлення пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни і чорнобильцям. Також ми наполягаємо на ухваленні нового закону про вибори і дострокові вибори у парламент. Тільки новий парламент і нова коаліція зможуть захистити людей, об’єднати країну і повернути в Україну мир!» – вважає народний депутат.

Останні записи