Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська, коментуючи заяви міністра соціальної політики про те, що причиною маленьких пенсійних виплат є тіньова економіка.

«Дивно, що на п’ятому році цієї влади уряд починає пізнавати ази державного управління та формування дохідної частини Пенсійного фонду. І це відбувається настільки непрофесійно, що шокує з кожним днем ​​все більше. Тому в першу чергу хочеться нагадати прем’єр-міністру, що тільки працююча економіка в цілому дає дохідну частину як Державного бюджету, так і Пенсійного фонду», – зазначила опозиційний політик.

Народний депутат озвучила шокуючі цифри, які свідчать про повну руйнацію економіки країни. За останні роки закрилося понад сто тисяч підприємств, ліквідовано близько мільйона робочих місць, а 12 мільйонів економічно активних громадян виїхали з країни на заробітки за кордон. Неухильно зростає і частка тіньового сектора – люди не в змозі сьогодні оплачувати податки, які ростуть з кожним роком.

«Відсутність кредитування і ринків збуту, ліквідація робочих місць, грабіжницька податкова політика призводять до падіння купівельної спроможності населення. У людей немає грошей, щоб купувати продукти, медикаменти та оплачувати рахунки. У такій ситуації тільки створення нових робочих місць, збереження національних виробників, їх підтримка і зростання заробітних плат дасть можливість заробляти гроші працюючим, робити накопичення на пенсійний вік і формувати дохід Пенсійного фонду», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи