Про це в ході відвідування ПАТ «Запорізький кабельний завод» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Запорізький кабельний завод – унікальне виробництво, одне з провідних промислових підприємств України. Завод має багаторічний досвід роботи, передові технології, високий рівень технічного оснащення, професійне керівництво і колектив. Але, на жаль, сьогодні підприємство працює не завдяки, а всупереч економічній політиці держави», – зазначила опозиційний політик.

За її словами, бездарним податковим і кредитним тиском, скороченням ринків збуту і відсутністю ефективної програми економічного розвитку, влада руйнує реальний сектор економіки і знищує вітчизняного виробника. Як результат – близько 10 мільйонів працездатного населення виїхало з країни.

«Ті труднощі, з якими сьогодні стикається «Запорізький кабельний завод», знайомі більшості промислових підприємств країни. Це захмарні ціни на енергоносії, дорогі кредити і непродумана податкова система. Сьогодні влада повинна не випрошувати кредити в обмін на урізання соціальних програм і підвищення тарифів, а зайнятися розвитком економіки. Тільки так можна створити робочі місця, вирішити проблему з наповненням бюджету Пенсійного фонду, повернути людей додому і забезпечити стабільне майбутнє нашій країні! »- заявила Наталія Королевська.

Останні записи