Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ефірі політичного шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Я народилася там, де зараз непідконтрольна територія, і вже 5 років не була на своїй малій Батьківщині. Мені боляче від того, що за п’ять років влада позбавила людей, які проживають на тимчасово неконтрольованій території, підтримки, захисту, пенсій і соціальної допомоги. А більше 1.5 мільйона переселенців стали непотрібними своїй державі, постійно перебуваючи під принизливими перевірками та ідентифікаціями», – завила опозиційний політик.

Нардеп також зазначила, що найважливіше завдання – поставити на головне місце мирного процесу людину, але нинішня влада на це не здатна. Країні потрібна нова влада і новий лідер, який зможе захистити громадян, зберегти єдність країни і повернути Україні мир.

«Зупинити бойові дії, повернути території і людей, які там проживають, неможливо одними лише популістськими і політичними гаслами. Країні потрібен чіткий мирний план і люди, які готові брати на себе відповідальність, проводити переговори і починати дипломатичний мирний процес. Ми віримо в Україну, віримо, що повернемо мир, віримо, що у нас все вийде!» – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи