Про це в ефірі політичного ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна» заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Для повернення миру в Україну є єдиний затверджений і визнаний усім світом шлях – це Мінські угоди. Але, щоб зрушити з місця мінський процес, потрібна політична воля, а в нинішньому парламенті вона відсутня. Як тільки ми починаємо говорити про реінтеграцію, амністії, вибори на неконтрольованих територіях, окремі псевдопатріоти відразу ж починають заявляти, що це здача інтересів України. Але всі відповідальні політики розуміють – мир в Україну можна повернути тільки шляхом переговорів. Ми підготували пакет необхідних законопроектів, запропонували «дорожню карту» реалізації Мінських угод і будемо об’єднувати зусилля, щоб повернути країну на шлях дипломатії і переговорів», – заявила опозиційний політик.

Також нардеп підкреслила, що у нинішній передвиборний період тема миру стала предметом спекуляцій, а влада намагається роздробити опозицію і розпорошити голоси виборців, використовуючи безліч технічних кандидатів.

«Щоб така технологія не спрацювала, треба об’єднати зусилля навколо реальних кандидатів, що мають шанси на перемогу і конкретний план дій з повернення миру», – упевнена народний депутат.

На думку Наталії Королевської, у кандидатів на пост президента країни повинні бути історії успіху – з якими результатами та досягненнями вони йдуть на вибори.

«А зараз, коли читаєш програми окремих політиків і слухаєш їх заяви, розумієш – це явно не ті люди, які можуть врятувати країну. Тому сьогодні, у складний для нашої країни час, кожен відповідальний політик повинен відкласти вбік особисті амбіції, об’єднати зусилля, підтримати найсильнішого кандидата і разом перемогти – заради повернення миру і стабільності в Україну», – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи