Про це в ході екстреного засідання Соціальної ради України у Дніпрі заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«На цьому тижні ми провели засідання Соціальної ради України в парламенті, проводимо аналогічні зустрічі в регіонах, щоб разом із громадськістю обговорити найгостріші проблеми. Головне питання, яке сьогодні хвилює людей, — як вижити при нинішніх цінах, тарифах, зарплатах і пенсіях. Мізерне зростання пенсій не встигає за ростом тарифів, які за останні п’ять років зросли більш ніж у 10 разів. Але і на цьому влада не зупинилася, відібравши субсидії і прийнявши рішення про чергове підвищення ціни на газ до 12 тис. гривень з 1 травня», — повідомила парламентар.

На її думку, сьогодні вся країна стала заручником бездарної політики влади.

«З одного боку, людей підкуповують перед виборами монетизованими субсидіями і одноразовими виплатами, а з іншого – підвищують ціни на продукти, тарифи і роблять отримання субсидій недоступним для мільйонів громадян», – підкреслила Наталія Королевська.

Народний депутат нагадала, що у команди «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» є чіткий план, як уникнути соціального і комунального колапсу в країні.

«Перш за все, потрібно переглянути тарифи, списати заборгованість за комунальні послуги і скасувати рішення про підвищення ціни на газ з 1 травня. Також необхідно підвищити прожитковий мінімум і проіндексувати пенсії. А субсидії, як гарантовану державою допомогу, треба надавати автоматично всім громадянам, які їх потребують. Ми зареєстрували у парламенті законопроекти, і ми зробимо все, щоб ці рішення були прийняті», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи