П’ять років Україною правили люди, які прийшли до влади на гаслах про боротьбу з корупцією і бідністю, а на ділі – зробили все для того, щоб наша країна стала найбіднішою та найкорумпованішою в Європі. Про це на телеканалі 112-Україна заявила Наталія Королевська, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«За п’ять років правління «партій війни» кожному громадянину нашої країни можна надавати статус «потерпілого» від їхніх дій. Влада що йде, отримала свої крісла на гаслах боротьби з корупцією та бідністю, а під час правління зробила все, щоб Україна стала найбіднішою і корумпованою країною Європи – своїми тарифами, своїми мізерними зарплатами, пенсіями і соціальними виплатами, своїми розкраданнями в усіх сферах життя держави, своїм непрофесіоналізмом » , – заявила Наталія Королевська.

За її словами, майбутні парламентські вибори – шанс для нашої країни відновити справедливість і добитися того рівня життя, якого заслуговують громадяни України.

«На майбутніх виборах ми будемо, в першу чергу, вибирати нового Прем’єр-міністра та членів його уряду. Тут двозначності бути не може – це повинна бути команда професіоналів – «уряд миру» – яка зможе забезпечити блискавичний та максимально якісний результат », – заявила опозиційний політик.

«Так, владі потрібні нові обличчя, «свіжі» голови. Вкрай важливим є дотримання балансу молодості та досвіду. Країні необхідний Кабінет міністрів, яким буде керувати людина з великим досвідом та яка має чіткий план дій. У нашії країни, на жаль, немає часу, щоб навчати когось керувати нею. Наша команда готова до перемоги на виборах та формування уряду. Прийшов час зробити все, щоб в Україні почалася реальна боротьба з корупцією і бідністю, а не створювалися умови для їх процвітання », – зазначила Наталія Королевська.

Останні записи