Народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська заявила про необхідність залучення зусиль міжнародного співтовариства для досягнення миру і захисту мирних громадян, які постраждали від війни на Сході України. Про це вона заявила на 49-му Всесвітньому економічному форумі, який в ці дні проходить в швейцарському місті Давос.

«Сьогодні в Давосі ми обговорюємо ті глобальні виклики, які стоять перед світовою спільнотою. Серед них – і збройні конфлікти. Наша країна вже п’ятий рік страждає від війни. Понад 13 тисяч загиблих громадян, 1,5 мільйона переселенців, близько 4 мільйонів людей, які потребують соціальної і гуманітарної допомоги… Подолати ці страшні наслідки збройного конфлікту і відновити країну можна тільки через глобальне об’єднання зусиль, в першу чергу – жінок-лідерів усього світу, яким небайдуже майбутнє України», – підкреслила народний депутат.

На полях форуму Наталія Королевська провела низку зустрічей зі світовими жінками-лідерами, розповіла про соціальні та гуманітарні проблеми, пов’язані зі збройним конфліктом в Донбасі, домовилася про подальшу співпрацю в питанні відновлення миру дипломатичним шляхом і закликала приєднатися до Kyiv Global Summit – першої ініційованої жінками України платформи з примирення.

«Наша місія тут в Давосі – донести нашу позицію до світових лідерів, об’єднати їх навколо нашої проблеми і наблизити припинення збройного конфлікту. Ми повинні розуміти, що від війни щодня страждають і гинуть люди, і масштаби цієї соціальної і людської катастрофи просто величезні. Тому сьогодні найголовніше завдання – відкласти в сторону все, що роз’єднує нас всередині країни, і об’єднатися – заради миру в Україні та майбутнього наших громадян», – заявила опозиційний політик.

Останні записи