Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні 30-та річниця виведення військ з Афганістану. Учасники бойових дій ризикували своїм життям заради миру і спокою майбутніх поколінь. Але та допомога і підтримка, яку мали афганці 5 років тому, і яку всі ми справедливо вважали недостатньою, – за цей час тільки зменшилася. Пенсії знизилися в 3 рази. Були відібрані компенсації та пільги. Влада повністю ігнорує наші законодавчі ініціативи щодо відновлення справедливості!» – підкреслила парламентарій.

Вона також зазначила, що понад 8,8 тисяч сімей загиблих недоотримують соціальні виплати. Уряд на цьому не зупиняється, адже їхня бездарна політика націлена на тотальне скорочення пільг і виплат найменш захищеним громадянам.

«Сьогодні у нас не менш важлива місія – примусити уряд почати виконувати рішення Конституційного Суду і відновити справедливість для всіх категорій населення. І державна підтримка афганців також повинна бути набагато ширшою і якіснішою! Коли ми переможемо на виборах, ми зробимо все, щоб десятки соціальних законопроектів, які були підготовлені за нашої участі, були прийняті і почали виконуватися!» – заявила Наталія Королевська.

Останні записи